Čtenářský klub

Celý letošní rok budeme cestovat. Po světě, do minulosti, do budoucnosti. Ve čtenářském klubu nás bude většinou doprovázet zajíček Felix. S ním jsme se zatím podívali do Velké Británie. Vyrobili jsme si obálku a začali psát dopis.

Než se k nám Felix přidal, seznámili jsme se s globusem a jednotlivými světadíly. Prostřednictvím knížky Cestujeme světadíly jsme navštívili Evropu.

A protože i pejsci rádi cestují, doprovodili jsme Štaflíka a Špagetku na jejich cestě do světa.

1aCtenarskyKlubCestujemeSvetadily11aCtenarskyKlubCestujemeSvetadily21aCtenarskyKlubCestujemeSvetadily31aCtenarskyKlubCestujemeSvetadily41aCtenarskyKlubCestujemeSvetadily5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Knihovna - Jak se vyznat v knihovně

Stejně jako loni i letos jsme se vydali do knihovny. Opět tam budeme chodit každý měsíc. Protože už jsme zkušení čtenáři, naučili jsme se, jak se máme v knihovně vyznat. Dozvěděli jsme se, že knížky jsou označeny barevnými proužky, na kterých je počáteční písmeno spisovatele. Abecedu se teď učíme i ve škole, takže pro nás nebude už problém jakoukoliv knížku najít. Vyrobili jsme si i záložku do knížky.

Také jsme si četli básničky o nejrůznějších zvířátkách, která začínají na určité písmenko. Dokonce nám některá zvířátka spolužáci i předvedli. A že jsme se nasmáli.

1aKnihovnaJakSeVyznatVKnihovne11aKnihovnaJakSeVyznatVKnihovne21aKnihovnaJakSeVyznatVKnihovne31aKnihovnaJakSeVyznatVKnihovne4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1aKnihovnaJakSeVyznatVKnihovne51aKnihovnaJakSeVyznatVKnihovne61aKnihovnaJakSeVyznatVKnihovne7

 

 

 

 

 

 

 

 

Po kliknutí na fotku se fotka zvětší.