Děti se na lekci projely jako vláček celou knihovnou se speciální jízdenkou. S paní knihovnicí jsme si povídali  o půjčování a správném zacházení s knihami. Naučili jsme se jednoduchou říkanku a vytvořili si záložku s lokomotivou a vagónem plným knih.

1Akni11Aknih21Aknih31Aknih41Aknih51Aknih6

Naši hodinu tělocviku navštívila paní trenérka národní házené a společně s několika házenkáři nám předvedli, jak vypadá jejich trénink. Zapojili jsme se různých pohybových aktivit i manipulací s míčem. Cvičení nám šlo moc dobře a všechny nás bavilo.

1Ahazena11Ahazena21Ahazena31Ahazena41Ahazena61Ahazena5

1Aprvnidny11Aprvnidny21Aprvnidny31Aprvnidny41Aprvnidny51Aprvnidny61Aprvnidny71Aprvnidny8Podívejte se, co všechno ve škole děláme, co se učíme a co už umíme! Je toho za těch pár dnů, co se z nás stali školáci, opravdu hodně! Počítáme, píšeme, malujeme, modelujeme, ...