Ve škole už jsme jako doma. Baví nás tělocvik i pracovka a nenudíme se ani v matematice a českém jazyce. Krásné zářijové dny nás vylákaly na vycházku. V prvouce se učíme o bezpečné cestě do školy a tak jsme vyrazili hledat dopravní značky, které známe a také jsme si vyzkoušeli, jak správně přecházet po přechodu.

1B ZARI 91B ZARI 101B ZARI 121B ZARI 31B ZARI 131B ZARI 51B ZARI 141B ZARI 41B ZARI 81B ZARI 71B ZARI 111B ZARI 11B ZARI 61B ZARI 2

Ve čtvrtek 27. 9. pojedeme poprvé do knihovny ve Svinově. Budete potřebovat 2 dětské jízdenky na 10 minut nebo ODISku.

Milí rodiče, v rámci motivační hry Z pohádky do pohádky budou děti sbírat drahokamy. Aby si je měly kam ukládat, budou potřebovat skleničku na závit. Třeba od přesnídávky nebo od malé tatarky. Zkuste ji, prosím, po dětech poslat do školy do konce září. Děkuji.

Dále na jednu aktivitu sbírám žluté plastové obaly z kinder vajíček, tak jestli doma nějaké najdete, budu ráda.

podzim10

Tak už jsme školáci. Pomalu se ve škole rozkoukáváme. Co už umíme? Víme, kde je naše třída i šatna. Trefíme do jídelny. Víme, jak se jmenuje naše paní učitelka i paní vychovatelky. Učíme se starat se o své pomůcky. Už umíme první písmenko. Poznáme čísla do 10. No prostě jsme moc šikoví :-)

1B SKOLACI 11B SKOLACI 21B SKOLACI 31B SKOLACI 41B SKOLACI 5