Krásné počasí nás dnes "vyhnalo" zkusit si výtvarnou výchovu odučit v novém altánku. A jak se nám dílka povedla, můžete posoudit sami.

2BVV72BVV52BVV42BVV32BVV22BVV1

V pátek jsme se rozjeli do knihovny. Zopakovali jsme si, jak se máme chovat a co všechno potřebujeme k tomu, abychom si mohli půjčit knihy. Taky víme, jaké knihy jsou pro nás určené a jak máme půjčenou knihu vrátit. Paní knihovnice si pro nás připravila spoustu aktivit - skládali jsme slova, řadili se podle abecedy, luštili a předváděli hádanky, hledali kaňky. Seznámila nás s knihou Ukradená písmenka od spisovatelky Lenky Rožnovské a kousek nám z ní přečetla. Nakonec jsme si vyrobili záložku do knihy.

2.Bknih12Bknih22Bknih32Bknih42Bknih52Bknih62Bknih7

3.9. V 8 hodin nám to zase začíná.

8.-9.9. Kontinentální pohár /více informací na stránkách školy/

14.9. Jak se vyznat v knihovně /2 jízdenky na MHD, ODISka/. Do aktovky vše do M, ČJ.

18.9. Schůze SRPŠ+ tř. schůzky. V 17 hodin, školní jídelna na Bílovecké 10.

28.9. Státní svátek

Tak už nám to zase začalo. Jsme o něco starší, větší a snad i zodpovědnější. V prvním týdnu jsme si rozdali učebnice a sešity, zjistili jsme, jak povyrostli naši spolužáci a podělili jsme se o prázdninové zážitky.

2.B12.B2