Vážení rodiče, veškeré úkoly pro děti, které jsou nemocné, najdete v bakalářích pod záložkou domácí úkoly.

Jelikož se rozvrh hodin na 2. pololetí ještě upravuje, uvádím prozatím jen rozvrh na pondělí 11. 2.

M, ČJ, AJ, Čt, VV

Ve čtvrtek 31. 1. pojedeme do Cinestaru na film Čertí brko.

Sraz v 7:30 h před budovou B1 (ranní družina zajištěna).

Poté návrat do školy a předávání vysvědčení.

Konec vyučování v 11:40 h.

Ve čtvrtek 13. 12. pojedeme v rámci tělesné výchovy bruslit do Poruby na zimní stadion Sareza. Kdo nemá brusle, je možnost si je za poplatek 40 Kč zapůjčit na stadionu. K bruslím je potřeba mít teplé zimní oblečení a helmu (může být i cyklictická) a 2 jízdenky. Od školy půjdeme kolem 11 h, tudíž se budeme učit první tři vyučovací hodiny - M, ČJ, AJ. Návrat je odhadován nejpozději do 13:00 h.

V prosinci půjdeme do knihovny na lekci Noty, vyprávějte. Každá skupina půjde v jiný den vždy na 10:00 h:

5. 12. skupina 1

10. 12. skupna 2

Ve čtvrtek 22. 11. jedeme do divadla loutek na představení Malá Mína zmlsaná. Sraz je v 7:40 před budovou B10. Vrátíme se během 3. vyučovací hodiny, proto si žáci s sebou vezmou ještě i učení - čtení a matematiku. Potřebujeme 2 x 30 min jízdenky a 60 Kč na vstupné.