V tělocviku budeme za příznivého počasí chodit ven na školní hřiště. Nezapomínejte si nosit tenisky a vhodné oblečení na venek.

V pátek 20. 4. jdeme do knihovny. Sraz u školy v 7:35. S sebou přezůvky, pouzdro, ŽK, svačina, pití, 2 jízdenky na 10 minut. Po knihovnické lekci se přesunujeme na Bíloveckou 10, kde se zúčastníme Dne Země. Na Bílovecké budeme mít i oběd a pak se vracíme zpět na Rošického. Ukončení výuky ve 12:35.

V úterý 24. 4. se uskuteční od 16:30 třídní schůzka ve třídě V. B

V pátek 4. 5. proběhne fotografování třídy. Cena fotografie třídy je 35,-. Fotka skupiny je za 15,-.

4B tulipan

Jako správní fanoušci jsme navštívili Olympijský park a na vlastní kůži vyzkoušeli olympijské disciplíny. Celé sportovní dopoledne jsme si parádně užili a zjistili, že za výkony sportovců stojí obrovská dřina. Ve skutečnosti to není vůbec tak jednoduché, jak to vypadá v televizi. Klobouk dolů před celou naší olympijskou výpravou. Velkou radost máme ze společné fotky s olympijským vítězem Alešem Valentou.

5 B olympiada 5

5 B olympiada 65 B olympiada 75 B olympiada 9

5 B olympiada 2

5 B olympiada 8

5 B olympiada 15 B olympiada 35 B olympiada 4

V letošním roce máme skvělou učebnici angličtiny. K procvičování a opakování nezapomeňte používat CD-ROM, který máte každý ve svém pracovním sešitě. Prozkoumejte, co vše se tam dá najít. Procvičovat můžete i tady.

5B AJ 15B AJ 25B AJ 3

Letos opět proběhl den s házenou. Počasí vyšlo skvěle a hra se nám dařila. Díky radám Kryštofa a Emy a hernímu nasazení celé třídy se ná podařilo turnaj vyhrát.

5B den s hazenou 15B den s hazenou 25B den s hazenou 35B den s hazenou 45B den s hazenou 75B den s hazenou 85B den s hazenou 11