Ani nevím, jak se to stalo, ale těch pět let od první třídy uběhlo nějak rychle. Byly to moc fajn roky a bude na co vzpomínat. Včerejší rozlučka jen potvrdila, že se v naší třídě sešly skvělé děti, které mají skvělé rodiče. Chci poděkovat všem za dokonalou organizaci společného posezení a za úžasný dárek, který si stoprocentně užiju. DĚKUJI MOC! A dejte o sobě občas vědět, vždy vás ráda uvidím :-)

5B rozlucka

Krásné počasí posledních dnů přímo vybízí k tomu, abychom se učili venku. Ve výtvarce jsme se pokusili vytvořit malá umělecká dílka v přírodě ve stylu land artu. Povedla se...

5 B landart 15 B landart 25 B landart 35 B landart 45 B landart 55 B landart 65 B landart 75 B landart 85 B landart 95 B landart 10

V týdnu od 25. 6. už se neučíme. Můžete si přinést hry. Výuka bude do 11:40.

 

Ve čtvrtek 28. 6. jedeme do kina do Polanky. Vybíráme 80,-. Cena představení je 40,-, cena dopravy 40,-. S sebou svačinu, pití a čip.

29. 6. vysvědčení. Nezapomeňte si přinést složku. Končíme v 9:30.

4B tulipan

V letošním roce máme skvělou učebnici angličtiny. K procvičování a opakování nezapomeňte používat CD-ROM, který máte každý ve svém pracovním sešitě. Prozkoumejte, co vše se tam dá najít. Procvičovat můžete i tady.